Kto poleca?

 

Vincent V.Severski: Opiat-Bojarska po mistrzowsku porusza się w świecie mężczyzn. Przeczytajcie sami. Bardziej niż warto.

Vincent V.Severski:
Opiat-Bojarska po mistrzowsku porusza się w świecie mężczyzn. Przeczytajcie sami. Bardziej niż warto.

Ryszard Ćwirlej: Nadchodzi nowa gwiazda polskiego kryminału. Zapamiętajcie to nazwisko. Joanna Opiat-Bojarska. Naprawdę warto.

Ryszard Ćwirlej:
Nadchodzi nowa gwiazda polskiego kryminału. Zapamiętajcie to nazwisko. Joanna Opiat-Bojarska. Naprawdę warto.

Leszek Koźmiński: Nic nie jest tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Na takie książki polskich autorów czekamy.

Leszek Koźmiński:
Nic nie jest tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Na takie książki polskich autorów czekamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Polan #tezgra #grapozorów

Andrzej Polan #tezgra #grapozorów

Katarzyna Bujakiewicz: Nie mogę się oderwać.

Katarzyna Bujakiewicz:
Nie mogę się oderwać.

Marzena Rogalska:  Jest moc!!!

Marzena Rogalska:
Jest moc!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Kalicińska: Niejedna tu znajdzie swój problem, a może tylko portret, bez komentarza?

Małgorzata Kalicińska:
Niejedna tu znajdzie swój problem, a może tylko portret, bez komentarza?

indeks

Agata Młynarska:
Podziwiam Joannę Opiat-Bojarską. Polecam Wam jej książkę.
Jest smutna i wesoła jednocześnie.

Anna Maruszeczko: Lubię takie historie, w których uderzenia losu najpierw przygniatają do ziemi, ale potem... okazują się motywem do uważniejszego spojrzenia w siebie i do zmiany.

Anna Maruszeczko:
Lubię takie historie, w których uderzenia losu najpierw przygniatają do ziemi, ale potem… okazują się motywem do uważniejszego spojrzenia w siebie i do zmiany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jagoda: Joanna Opiat-Bojarska z pewnością siebie wkroczyła na pozornie męski rynek kryminałów i po raz kolejny udowodniła, że bardzo dobrze tam pasuje.

Jagoda:
Joanna Opiat-Bojarska z pewnością siebie wkroczyła na pozornie męski rynek kryminałów i po raz kolejny udowodniła, że bardzo dobrze tam pasuje.

Paula: Joanna Opiat-Bojarska okazuje się być autorką pewną – już wiem, że jej fabuły nie zawodzą. I dlatego je Wam polecam.

Paula:
Opiat-Bojarska okazuje się być autorką pewną – już wiem, że jej fabuły nie zawodzą. I dlatego je Wam polecam.

Bestseller” wciąga, zaskakuje intrygą, ale każe też zastanowić się nad funkcjonowaniem branży od lat bezskutecznie walczącej ze spadkiem czytelnictwa.

Przemysław Poznański, Zupełnie inna opowieść:
„Bestseller” wciąga, zaskakuje intrygą, ale każe też zastanowić się nad funkcjonowaniem branży od lat bezskutecznie walczącej ze spadkiem czytelnictwa.

 

 

 

 

Przemek: Nic nie stoi na przeszkodzie, by z tą książką (jak i poprzednimi) pojeździć nieco po Poznaniu i pozwiedzać miejsca zbrodni ;)

Przemek: Nic nie stoi na przeszkodzie, by z tą książką (jak i poprzednimi) pojeździć nieco po Poznaniu i pozwiedzać miejsca zbrodni ;)

Katarzyna Stec: Opiat-Bojarska wykazuje niebywałą precyzję w budowaniu bardzo detalicznej, mrocznej narracji. (..) Takie pogłębienie psychologiczne postaci znacznie potęguje wartość książki, a co za tym idzie jej finalny odbiór.

Katarzyna Stec:
Opiat-Bojarska wykazuje niebywałą precyzję w budowaniu bardzo detalicznej, mrocznej narracji. (..) Takie pogłębienie psychologiczne postaci znacznie potęguje wartość książki, a co za tym idzie jej finalny odbiór.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>